Programul de vara

"Educa╚Ťia este un orizont, nu o destina╚Ťie" - Nicolae Iorga

protectie covid
Am luat toate m─âsurile de organizare a activit─â╚Ťii ├«n condi╚Ťii de siguran╚Ť─â epidemiologic─â pentru prevenirea ├«mboln─âvirilor cu virusul SARS-CoV-2 ├«n cadrul unit─â╚Ťii noastre de ├«nv─â╚Ť─âm├ónt. Vezi aici m─âsurile de preven╚Ťie privind infectarea cu noul coronavirus (Covid-19).

Programul Scoala de Vara Scoala ta privata din Bucuresti

Vacan╚Ťa de var─â este un prilej de maxim─â bucurie pentru copii (╚Öi nu numai!), iar programul de var─â este special conceput pentru copilul dumneavoastr─â.

├Än perioada 06 ÔÇô 31 iulie, dorim s─â aducem distrac╚Ťia, relaxarea ╚Öi voia-bun─â ├«mpreun─â cu educa╚Ťia multidisciplinar─â de calitate, ├«ntr-o experien╚Ť─â inedit─â, spre bucuria ╚Öi ├«n beneficiul tuturor copiilor no╚Ötri ├«n ceea ce noi am intitulat PREMIUM SUMMER !

╚ścoala Gimnazial─â International Premium School of Bucharest invit─â to╚Ťi copiii (fie c─â sunt deja ├«nscri╚Öi la ╚Öcoala noastr─â sau nu) s─â petrecem ├«mpreun─â vacan╚Ťa de var─â aici, la ╚Öcoal─â! Programul se adreseaz─â tuturor copiilor cu v├órsta cuprins─â ├«ntre 6 ani – 12 ani.

V─â propunem 4 s─âpt─âm├óni cu activit─â╚Ťi educative (de consolidare a cuno╚Ötin╚Ťelor parcurse la ╚Öcoal─â), dar ╚Öi de tip ludic ╚Öi recreativ, cu c├ót mai mult timp petrecut ├«n aer liber. Va fi o lun─â Iulie ├«n care veselia, ├«ncrederea ├«n sine, perseveren╚Ťa ╚Öi ├«ndem├ónarea, g├óndirea independent─â, autonomia ╚Öi dezvoltarea socio-emo╚Ťional─â ne vor fi gazde ├«n fiecare zi.

AU ├ÄNCEPUT ├ÄNSCRIERILE ON-LINE ├ÄN ANUL ╚śCOLAR 2020-2021 !
Detalii si inscrieri

Tarif Scoala de Vara Scoala ta privata din Bucuresti

TARIFUL* ESTE 145 EURO / SĂPTĂMÂNĂ !
* se achită în lei la cursul BNR

Se achită în avans minimum 2 săptămâni, indiferent de săptămânile pentru care se optează.

  • se acord─â 10% reducere/pachet pentru cel de-al doilea copil provenit din aceea╚Öi familie;
  • se acord─â 5% reducere/ pachet pentru copiii proveni╚Ťi din Gr─âdini╚Ťa Prietenii Mei;
  • se asigur─â la cerere serviciul TRANSPORT.

Tariful săptămânal include:

  • activit─â╚Ťi educative, ludice ╚Öi de recreere (conform Orarului de activit─â╚Ťi zilnice);
  • rechizite ╚Öi alte materiale ╚Öi mijloace didactice necesare activit─â╚Ťilor educa╚Ťionale;
  • gustarea de fructe, masa de pr├ónz, gustarea de dup─â-amiaz─â;
  • asisten╚Ť─â medical─â, supraveghere video.

TOATE NORMELE PRIVIND PREVENIREA R─éSP├éNDIRII VIRUSULUI SARS-COV-2 SUNT ASIGURATE ├ÄN ╚śCOAL─é NOASTR─é CU MAXIM DE RESPONSABILITATE !

LETÔÇÖS HAVE A PREMIUM SUMMER TOGETHER THIS JULY at IPSB